رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

 

 

نماینده فروش شرکت اتریشی "ارما" (EREMA) در ایران در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست از تداوم همکاری در بازار پر توان ایران در حوزه پلاستیک گفت.

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): نماینده فروش شرکت اتریشی "ارما" (EREMA) در ایران در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست از تداوم همکاری در بازار پر توان ایران در حوزه پلاستیک گفت.
هورس رودر با بیان این که شرکت ارما در زمینه ساخت ماشین آلات بازیافت پلاستیک  از دانش فنی به روزبرخوردار است، عنوان کرد: ما در حال حاضر تعداد 63 عدد ماشین بازیافت پلاستیک فعال در ایران داریم و می توان گفت عملکرد موفقی در منطقه داشته ایم ضمن این که رابطه خوبی با مشتریان خود داریم.
رودر با بیان این که اکنون این شرکت تعدادی پروژه در دست اجرا دارد، گفت: در هر چارچوبی که در آینده متصور باشد چه از لحاظ سیاسی و چه اقتصادی ما همواره نسبت به پیشرفت در حوزه کاری خود امیدوار هستیم.
وی با اشاره به شرایط ویژه ایران در بازارهای جهانی گفت: اکنون در شرایطی خاص قرار داریم اما به دلیل فعالیت در پروژه های بازیافتی در اروپا همچنان جایگاه بالایی در فهرست روابط تجاری داریم که تغییر این شرایط دور از انتظار است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top