نمایشگاه ایران پلاست نمایشگاه بزرگی در سطح آسیا محسوب می شود و یکی از برندهای برتر نمایشگاهی در سطح قاره کهن است. این نمایشگاه طی سال های گذشته و در یازده دوره ای که سپری کرده فراز و نشیب های زیادی داشته، این نمایشگاه در شرایط سخت تحریم تا تغییر دولت ها همیشه در معرض تغییراتی بوده است.

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir): نمایشگاه ایران پلاست نمایشگاه بزرگی در سطح آسیا محسوب می شود و یکی از برندهای برتر نمایشگاهی در سطح قاره کهن است. این نمایشگاه طی سال های گذشته و در یازده دوره ای که سپری کرده فراز و نشیب های زیادی داشته، این نمایشگاه در شرایط سخت تحریم تا تغییر دولت ها همیشه در معرض تغییراتی بوده است.

همه مدیران این نمایشگاه از چنگیز حزین و کمیلی، هادی زنوزی و جشنی تا مقاره و رضا خلج تلاش کرده اند این نمایشگاه در بهترین استاندارد برگزار شود.

یکی از افرادی که طی سال های متمادی (در مقام مدیریت اجرایی) تلاش کرد نمایشگاه ایران پلاست پر رونق و با حضور گسترده شرکت های مختلف برگزار شود نسترن خلیلی بود. ظاهرا امسال ایشان با نمایشگاه ایران پلاست همکاری ندارند و خانم کریمی جایگزین ایشان در مدیریت اجرایی نمایشگاه شده اند. ضمن تقدیر از خانم خلیلی برای سال ها تلاش برای خانم کریمی آرزوی موفقیت می کنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top