یک منبع مطلع در گفت و گو با پپنا اعلام کرد ایجنت های خارجی نمایشگاه ایران پلاست مشغول جذب غرفه گذار برای نمایشگاه ایران پلاست ۲۰۱۸ هستند. نمایشگاه ایران پلاست قرار است دو تا ۵ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شود.

 

 

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir): یک منبع مطلع در گفت و گو با پپنا اعلام کرد ایجنت های خارجی نمایشگاه ایران پلاست مشغول جذب غرفه گذار برای نمایشگاه ایران پلاست ۲۰۱۸ هستند. نمایشگاه ایران پلاست قرار است دو تا ۵ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران - سئول برگزار شود.

 

بر اساس اطلاعات دریافتی قیمت هر متر مربع اعلام شده به شرکت های خارجی ۴۳۰ یورو است و قیمت هر متر مربع ساخت و ساز برای شرکت های خارجی به ۶۷۰ یورو برای هر متر مربع هم می رسد.

 

با توجه به نرخ یورو یک غرفه ۱۰۰ متری در ایران پلاست هم تراز خرید یک آپارتمان در تهران است.

امیدواریم ایران پلاست سال جاری  همچون سال گذشته همراه با موفقیت برگزار شود.

 

ایجنت های امسال ایران پلاست:

Europe

Messe Dusseldorf

Mrs. Gabriele Schreiber / Senior Project Manager – Sales

eMail: schreiberg@messe-duesseldorf.de

Phone: +49 211 4560 7762

 

Mrs. Cordula Link / Junior Project Manager – Sales
eMail: LinkC@messe-duesseldorf.de

Phone: +49 211 4560 7755

Mr. Robert Nikolic / Senior Project Manager – Sales German Participation
eMail: nikolicR@messe-duesseldorf.de

Phone: +49 211 4560 408

 

Mr. Detlef Richter / Senior Project Manager – Technical Services
eMail: richterd@messe-duesseldorf.de

Phone: +49 211 4560 7721

 

 China

Beauty Sky

 Mr. Alireza Elahi – Business Development Director

Phone.: +971 4 4259000

Fax .: +971 4 4308353

eMail: info@beautisky.com

 

Ms. Mina Shamsi – Business Development Manager

Phone.: +9821 881 90018

eMail: sales02@beautisky.com

 

 

India

ETSIPL

Mr.Vijayanka Brighuvanshi- Director (Sales & Marketing)
Phone :+91 22 66099782/66099781
Email: vijayanka@indiantradexhibitions.com




Ms.Sonal Kala – Asstt Manager (Sales & Marketing)
Phone :+91 22 49709705/49709704
Email : sonal@indiantradexhibitions.com

 

Turkey

PAGDER

Mr. Ali Osman ERDEN
Email : aliosman.erden@pagder.org


Phone : +90 212 438 2619
Fax : +90 212 438 1593

 

Taiwan

Fairs Communications International Co. , Ldt

Mr.Simon Yu

Tel: +886-2-27080927

E-mail: fairs.comms@msa.hinet.net

simonyue@ms13.hinet.net

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم