پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

(NBM) شرکت نکو بهینه ماشین (عرضه کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک و بادی - تجهیزات جانبی) برای دومین سال متوالی هیاتی تجاری - نمایشگاهی را به چین اعزام کرد. این تور همچون سال گذشته موفقیت آمیز بود.

تصاویر و اطلاعات روابط عمومی شرکت NBM را در خصوص این تور در ادامه می بینید و می خوانید:


در تور نمایشگاه Chinaplas 2018، شرکت NBM  چه گذشت؟

شرکت NBM امسال نیز مانند سال گذشته اقدام به برگزاری تور نمایشگاه چاینا پلاس نمود. گفتیم شاید بد نباشد دوستان گرامی را در جریان نحوه برگزاری این تور و اتفاقاتی که افتاد قرار دهیم. برای این منظور گزارش تصویری از این تور هشت روزه آماده کرده ایم.
ویزای انفرادی برای تمامی مسافران گرفته شد و پکیج NBM شامل بلیط ماهان، ویزا،  بیمه نامه، سفرنامه شانگهای، چمدان مسافرتی، فلش مموری، نقشه شانگهای و... به دوستان اهدا شد.


ترتیبی داده شد تا دوستان به راحتی تمام از C.I.P  (سالن تشریفات) فرودگاه امام عبور نمایند. (تصویر یک و دو)

 

 

تصویر یک

 

 

تصویر دو

 با توجه به هماهنگی های صورت گرفته از قبل check in  همراهان به صرف ناهار روز اول انجام پذیرفت. (تصویر سه)

 

تصویر سه

 اتوبوس اختصاصی همه روزه صبح به سمت نمایشگاه حرکت می نمود و عصرطبق برنامه به هتل باز می گشت.
شب های نمایشگاه شرکت های (ایزومی و هایشینگ)  هر کدام جداگانه برنامه شام برای همراهان این تور درنظر گرفته بودند. (تصویر چهار)

تصویر چهار

 

 پس از برگزاری نمایشگاه بازدیدی از شرکت هایشینگ انجام پذیرفت و صنعت گران ایران با نحوه تولید دستگاه تزریق در این شرکت آشنا شدند و از قسمت های مختلف این کارخانه شامل قسمت های ماشینکاری وشروع تولید گرفته تا اتاق CMM  و قسمت های کنترل کیفیت و اتمام کار بازدید صورت گرفت. (تصویر پنج و شش)

         

 

تصویر پنج

 

تصویر شش

 

 


پس از بازدید از شرکت هایشینگ این شرکت، مسافران تور NBM  را برای صرف ناهار در Hayat park Hotel  دعوت کرد و پس از صرف ناهار مسافران به پیاده روی و گردش در باغ این هتل پرداختند. (تصویر هفت و هشت)

تصویر هفت

 

 

تصویر هشت

 در روز یکشنبه نیز پس از check out مسافران و پیاده روی در خیابان نانجینگ لو به فرودگاه رفتند و در نهایت به ایران بازگشتند.
هتل محل اقامت:
هتل پنج ستاره Ritz carlton  در خیابان نانجینگ غربی قرار گرفته و هتلی با بهترین دسترسی و امکانات می باشد. (تصویر نهم و دهم)

تصویر نهم

 

 

تصویر دهم

 

 


بازدید تخصصی:
یکی از برترین مزیت های تور NBM همراهی تیم کارشناسان فنی و تخصصی در بخش دستگاه های بادی، تزریق، قالب و همچنین مترجم زبان انگلیسی و چینی  بود. (تصویر یازده)

 

تصویر یازدهم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top