رییس انجمن ماشبن آلات لاستیک و پلاستیک ایتالیا در گفت و گویی اعلام کرده دولت چین دستورالعملی داده که سازندگان محصولات پلاستیکی خود را با سیستم صنعت 4.0 منطبق سازند و بعد مدعی شده تولید کنندگان ماشین آلات چینی قادر به پیاده سازی آن نیستند.

 


پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir):

افشین علیزاد منیر

رییس انجمن ماشبن آلات لاستیک و پلاستیک ایتالیا در گفت و گویی اعلام کرده دولت چین دستورالعملی داده که سازندگان محصولات پلاستیکی خود را با سیستم صنعت 4.0 منطبق سازند و بعد مدعی شده تولید کنندگان ماشین آلات چینی قادر به پیاده سازی آن نیستند.

از آنجا که چینی ها در کپی برداری چیره دست هستند طی یکی دو سال آینده باید منتظر نسل جدید ماشین آلات چینی بود که سازگار با سیستم 4.0 هستند و از آنجا که بازار ایران تقریبا در اختیار ماشین سازان چینی است احتمالبا نسل جدید ماشین آلات چینی به زودی وارد ایران خواهد شد.

انجمن ماشین آلات تولید و پردازش ایتالیا شصت عضو دارد. به رغم نزدیکی زمان نمایشگاه پلاست میلان و نمایشگاه چاینا پلاس شرکت های ایتالیایی حضور جدی در نمایشگاه چایناپلاس دارند.


 Chinaplas نمایشگاه برجسته در سراسر قاره آسیا و دومین در جهان برای صنایع پلاستیک و لاستیک است.

در سال 2017، صادرات ایتالیا به چین برای صنایع پلاستیک حدود 135 میلیون یورو بود، که کمی کمتر (-2.5٪) از سال 2016 بود. اما با این حال، در این روند منفی ، ارائه ماشین آلات با تکنولوژی پیشرفته افزایش یافته است.

انجمن ماشین آلات لاستیک و پلاستیک ایتالیا معتقد است: صنعت داخلی چینی نه می تواند و نه پیشرفت های تکنولوژیکی لازم برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد صنعت پلاستیک و لاستیک چین را داراست، دستورالعمل دولت چین پیاده سازی سیستم های تولید صنعت 4.0 است.

Chinaplas 2018 برای اولین بار در  Hongqiaoبرگزار می شود، که بسیار بزرگتر از مرکز پودونگ در شانگهای است بخشی که به ماشین سازان ایتالیایی اختصاص داده شده ۲۰ درصد افزایش یافته است.

 

برخی از اعضای انجمن ماشین سازان لاستیک و پلاستیک ایتالیا حاضر در نمایشگاه چاینا پلاس ۲۰۱۸:

 

Bandera، Bausano، BG Plast، Biesse، Borghi، Carlassara، Cattorini، Cemas Elettra، CMS، Colines، Comerio Ercole، Crizaf، Dega، Electronic Systems،

Frigosystem، Gap، Gefran، Helios Italquartz، Icma San Giorgio، Industrial Frigo، IPM، ماشین آلات Itib، Maris، Moretto، Omipa، Omso، Piovan، Plasmec، Plastic Systems، Promixon، Rodolfo Comerio، Sacmi Imola، Sica، Sima، Simplas ، Sorema، ST Soffiaggio Tecnica، Tecnomagnete، Tecnomatic، Tecnova، Termostampi، Union، Zambello Riduttori - حداقل بیست شرکت دیگر ایتالیایی در چایناپلاس 2018 در نمایشگاه با نمایندگان خود یا با نمایندگان محلی حضور خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top