یکی از چالش های صنایع پلیمر و بسته بندی بحث خرید و فروش سریع و موثر است. با توجه به اینکه موبایل های هوشمند بیشترین نزدیکی و معاشرت را با انسان امروزی دارند، می تواند بسیاری از نیازمندی های انسان  را برآورده سازد و پوشش دهد.

 

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): یکی از چالش های صنایع پلیمر و بسته بندی بحث خرید و فروش سریع و موثر است. با توجه به اینکه موبایل های هوشمند بیشترین نزدیکی و معاشرت را با انسان امروزی دارند، می تواند بسیاری از نیازمندی های انسان  را برآورده سازد و پوشش دهد.

 

پایگاه خبری پپنا و ماهنامه صنایع پلیمر و بسته بندی اپلیکشنی طراحی کرده که همانند اپلیکیشن هایی مثل دیوار و شیپور می تواند در سریع ترین زمان ممکن آگهی شما را به صورت مجانی در معرض دید عموم قرار دهد.

این محیط فعلا به بخش های پلاستیک، بسته بندی، رنگ و رزین و کامپوزیت، لاستیک، فروش و اجاره کارخانه، استخدام و اخبار تقسیم بندی شده است و علاقه مندان می توانند موارد فروش یا درخواست خرید خود را به راحتی و در بخش آگهی جدید ثبت نمایند.

 

یعنی اگر شرکتی حتی خبری هم داشت می تواند خودش این اطلاعات را وارد اپلیکیشن کند.

مثلا اگر مستربچی برای فروش داشت می تواند در بخش مواد اولیه پلاستیک آن را قرار دهد و ...

 

توضیحات بیشتری طی روزهای آینده در اختیار غلاقه مندان قرار خواهد گرفت.

این اپلیکیشن در کافه بازار هم تحت عنوان صنایع پلیمر و بسته بندی قرار گرفته و نسخه آی او اس آن بعد از تعطیلات نوروز در اپ استور قرار خواهد گرفت.

 

برای اولین بار چنین اپلیکیشنی طراحی شده و ممکن است در اجرا ضعف هایی وجود داشته باشد که به مرور برطرف می شود.

 

لینک دانلود این اپلیکیشن در کافه بازار

https://cafebazaar.ir/app/ir.polymer/?l=fa

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم