مانا فراز جم یکی از شرکت های عرضه کننده ماشین آلات بادی در ایران است که توانسته با همکاری یک شرکت چینی ماشین آلات با کیفیت بالایی را به بازار عرضه کند.

 

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): مانا فراز جم یکی از شرکت های عرضه کننده ماشین آلات بادی در ایران است که توانسته با همکاری یک شرکت چینی ماشین آلات با کیفیت بالایی را به بازار عرضه کند.

با رایموند محرابی مدیرعامل شرکت مانا فراز جم گفت و گوی کوتاهی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

 رایموند محرابی:

مانا فراز جم آخر سال ۱۳۹۴ تاسیس شد. هدف این شرکت ارائه ماشین آلات بادی و اراتقای کیفیت این ماشین آلات در بازار ایران بود.

 

قطعات اسباب بازی، قطعات لوازم خانگی و قطعات خودرو روز به روز با سیستم ماشین آلات بادی بیشتر تولید می شود. بازار ماشین آلات بادی از صرف تولید بطری و شوینده خارج شده است.

یعنی این ذهنیت که ماشین آلات بادی صرفا مخصوص تولید شوینده ها و چند محصول دیگر است درحال فراموشی ست چرا که ماشین آلات بادی امروزه نقش پررنگی در تولید اسباب بازی، لوازم خانگی و قطعات خودرو و ... دارند.

ما در زمینه محصولات خانگی و خودرویی مشتری داریم. برای اولین بار در ایران با دستگاه بادی قطعه ای با مواد ABS تولید کردیم.

 

 

 

در چه ظرفیت هایی ماشین آلات بادی را عرضه می کنید:

ماشین آلات از ظرفیت ۵۰۰ سی سی تا ۲۶۰ لیتر داریم.

 

ظاهرا در ساخت این ماشین با یک شرکت چینی هم همکاری دارید؟

در تولید این ماشین آلات بادی از همکاری چینی ها استفاده کرده ایم. ما با برند خودمان این ماشین آلات بادی را عرضه می کنیم. چینی ها برخی از قطعات را می سازند و ما هم قسمتی از ماشین را تولید می کنیم.

تابلو تک میشن را روی دستگاه می گذاریم. برق دستگاه را هم خودمان انجام می دهیم. در هر حال کار مشترکی است که کیفیت ماشین را بسیار ارتقا داده است.

اصولا  ساخت صفر و صد ماشین در کشور نه شدنی است و نه اقتصادی.

 

یکی از مزایایی دستگاه های بادی که عرضه می کنیم سیستم کنترل ماشین است. سیستم کنترل ماشین، هیدرولیک و برق برای خودمان است. صفر تا صد خدمات ماشین را در همین شرکت انجام می دهیم.

به لحاظ قیمتی هم از تمام ماشین آلات بادی چینی موجود در بازار تقریبا پایین تر است.

به لحاظ کیفی هیچ چیزی از ماشین آلات چینی کم ندارد. از لشان دو سه پله بالاتر از از AKEI دو سه پله پایین تر است.

 

لوازم جانبی هم ارائه می دهید؟

ربات های IML دستگاه های بادی را ارائه می دهیم. در واقع کلیه لوازم جانبی دستگاه های بادی را به مشتریان ارائه می دهیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم