پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): پروین نباتی، مدیرکل صنایع شیمیایی و سلولزی طی نامه ای فوری به تشکل های صنعت پلاستیک خواستار اصلاح لیست توانمندی های صنعت پلاستیک شده است. نباتی در این نامه از تشکل ها خواسته تا ۱۷ بهمن ماه لیست توانمندی های صنعت پلاستیک را اصلاح کنند.

 

توضیح پپنا: توانمندی های صنعت پلاستیک

 

پایگاه خبری پپنا به عنوان تنها رسانه آنلاین قانونی کشور در حوزه صنایع پلیمر و بسته بندی، دنبال مچ گیری نیست، قصد این رسانه اصلاح روش ها ست، بالابردن هزینه کارهای اشتباه توسط منتخبین صنعت.

 

همین که اطلاع رسانی گسترده پپنا، وزارت صنعت را مجبور می کند واکنش نشان دهد و نامه می زند و تلاش می کند لیست را اصلاح کند کافی ست. هر چند این لیست برای اولین بار منتشر نمی شد. آرشیو پپنا در ۲۶ مردادماه ۹۶ نشان می دهد این لیست عینا در ۲۰ دی ماه ۹۶  تکرار شده است. یعنی حداقل شش ماه است این اسامی در سایت وزارت صنعت هست و مراجعات دولتی به این شرکت ها وجود داشته است. (این لیست، لیست جدیدی نیست)

https://goo.gl/XW33uw

 

متاسفانه این لیست با همکاری چند تشکل و چند فرد بوده، در این زمینه اطلاعات دقیقی داریم. ولی برای ما به عنوان یک رسانه صنعتی همین که آن افراد تلاش می کنند روش خود را اصلاح کنند، کافی ست. ما نقش اجتماعی افراد را نقد می کنیم. بیم آن داریم کسب و کاری متزلزل شود پس کش دادن موضوعات این چنینی سودی برای صنعت پلاستیک ندارد. 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top