پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): لیست توانمندی های صنعت پلاستیک و شائبه دخالت برخی انجمن ها و افراد در تهیه این لیست واکنش های متعددی را در پی داشته است.

هاشمی رییس هیات مدیره شرکت البرز پلیمر سپاهان در گفت و گو با پپنا تاکید می کند: برای حمایت از ماشین سازان نیاز به یک تشکل قدرتمند داریم که در سطح ملی فعالیت کند.

هاشمی پیشنهاد می کند: به عنوان یک فرد دلسوز از دوستان ماشین ساز می خواهم، از آقای یاریجانیان می خواهم انجمن فعلی ماشین سازان را که در تهران فعالیت می کند با تغییراتی به یک انجمن ملی تبدیل کنند که همه ی ما ماشین سازان در آن نفش ایفا کنیم.

هاشمی می افزاید: در این انجمن ماشین سازان از شهرهای کوچک و بزرگ، عضو می شوند و انجمن وظیفه ی حمایت از آنان را برعهده می گیرد.

برای اینکه ماشین سازان ما از یک وضعیت سنتی به یک وضعیت صنعتی و مدرن برسند لازم است تشکلی ملی داشته باشیم.

هاشمی تاکید می کند: ما باید روی تعرفه ها، صدور مجوزها و ... نظر بدهیم. من افتخار می کنم یکی از شرکت های مورد تایید وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت هستم ولی این لیست کامل نیست و من می دانم شرکت های بسیاری در بخش ماشین سازی فعالیت می کنند. شرکت هایی هم هستند که مجوز از صنایع ندارند و انجمن باید به آنها کمک کند تا در این فهرست قرار بگیرند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top