پیگیری خبرنگار پپنا مشخص می کند لیست منتشر شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص توانمندی های صنعت پلاستیک با هماهنگی کامل با تشکل ها بوده است.

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): پیگیری خبرنگار پپنا مشخص می کند لیست منتشر شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص توانمندی های صنعت پلاستیک با هماهنگی کامل تشکل ها بوده است.

لیست توانمندی های صنعت پلاستیک توسط دفتری منتشر شده که خانم نباتی مدیرکل آن است و خانم کیمیایی (خانم قوام پور) مسوول تهیه لیست بوده است.

اسفندیاری از اعضایی این دفتر می گوید لیست تهیه شده با هماهنگی کامل تشکل ها بوده است مگر اینکه تشکل فعالی در حوزه مورد نظر وجود نداشته است.

 

متاسفانه دلیل سرو دست شکستن برخی افراد برای ورود به تشکل ها یکی همین است که شاهد چنین رانت جویی هایی هستیم. آنجا که بهترین شرکت های تولید کننده مستربچ و کامپاند، ماشین آلات و تجهیزات و تولیدکنندگان لوله و اتصالات و ... در لیست توانمندی ها قرار نمی گیرند و مدیران تشکل ها نام شرکت های خود و دوستان خود را در لیست قرار می دهند و برای اینکه به مشکلی برنخورند نام برخی شرکت های مطرح را هم درون لیست جای می دهند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top