یاسر بیات مدیر فروش شرکت پتروپاک در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه تهران پلاست گفت: پتروپاک یک پتروشیمی فعال در حوزه تولید پلی استایرن است و ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰ هزار تن در سال را داراست.

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir):

یاسر بیات مدیر فروش شرکت پتروپاک در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه تهران پلاست گفت: پتروپاک یک پتروشیمی فعال در حوزه تولید پلی استایرن است و ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن در سال می باشد.
این شرکت درحال حاضر روزانه ۲۰۰ تن پلی استایرن تولید می کند.
یاسر بیات در خصوص فروش محصولات این شرکت تاکید کرد: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد پلی استایرن تولیدی این شرکت به بازار های خارجی ارسال و ۲۰ درصد آن به منظور تامین بازار داخل تولید و عرضه می شود.
ایشان هدف شرکت پتروپاک از حضور در نمایشگاه تهران پلاست را شناسایی مشتریان با پتاسیل بالا توصیف کرد.
 
مدیر فروش شرکت پتروپاک ضمن تاکید بر این موضوع که شرکت پتروپاک یک شرکت کاملا خصوصی است و فروش خود را به شکل کاملا آزاد انجام می دهد.
خرید از بورس نیاز به تصمیم گیری در مدت زمان چند دقیقه ای دارد و در بهترین حالت ۵ تا ۱۰ روز، حمل بار طول می کشد. این در حالی است که مشتری شرکت پتروپاک ضمن انتخاب گرید و تناژ مطلوب خود با آرامش خاطر بعد از تسویه حساب بلافاصله بار خود را آماده تحویل دارد.
 
وی با بیان اینکه قبل از راه اندازی پتروپاک گریدهای محدودی از پلی استایرن ها در بازار موجود بود، تصریح کرد: شرکت پتروپاک ۱۰ گرید پلی استایرن معمولی تولید می کند که ۸ گرید آن آماده تحویل می باشد.
ایشان اظهار داشت: به زودی تمامی گریدهای پلی استایرن معمولی هم در شرکت پتروپاک آماده تحویل خواهد بود.
 
یاسر بیات در خصوص نمایشگاه تهران پلاست گفت: این شرکت تخفیف ویژه ای را برای خریداران محصولات این شرکت در تهران پلاست در نظر گرفته است. وی در خصوص مقدار تخفیف گفت: تخفیف در نظر گرفته شده برای مشتریان محسوس و قابل توجه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top