«نخستین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین صنایع لاستیک» ۱۹ تا ۲۱ دی ماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): «نخستین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین صنایع لاستیک» ۱۹ تا ۲۱ دی ماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.

آشنایی با ماشین‌آلات و معرفی مواد اولیه جدید، ایجاد فرصت برای برقرای ارتباط و شناسایی شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های تخصصی ارائه شده از سوی شرکت‌کنندگان از جمله اهداف این نمایشگاه اعلام شده است.

در اولین نمایشگاه زنجیره تامین صنایع لاستیک «حمایت از تولیدکنندگان داخلی»، «فراهم آوردن امکانات برای استفاده از تجربیات کارشناسان و صاحب‌نظران داخلی و خارجی» و «بهره‌گیری از ظرفیت علمی کشور برای پاسخگویی به برخی پرسش‌های بنیادین» مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین فرصت‌سازی برای پژوهشگران جوان به منظور آشنایی با مسائل و موضوعات اساسی، بسترسازی زمینه‌های پژوهشی و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته و فراهم‌سازی بستر مناسب برای انتقال دانش و تجربیات کشورهای مختلف از دیگر برنامه‌های کاربردی نمایشگاه مذکور است. اولین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین صنایع لاستیک از سوی مرکز مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک و با همکاری انجمن صنعت تایر، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد ایران، صنایع پتروشیمی، خودروسازها و صنایع وابسته در هتل المپیک تهران برپا می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top