بازار استفاده از ماشین آلات تزریق پلاستیک در ایالات متحده امریکا بسیار بزرگ است و اغلب نیاز این کشور به ماشین آلات تزریق پلاستیک توسط همین کشور تامین می شود.

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): بازار استفاده از ماشین آلات تزریق پلاستیک در ایالات متحده امریکا بسیار بزرگ است و اغلب نیاز این کشور به ماشین آلات تزریق پلاستیک توسط همین کشور تامین می شود.

 

 

براساس یافته های Plastics Insight و پرپایه اطلاعات گمرکی، انگل 951 دستگاه تزریق را به ایالات متحده در سال 2016 ارسال کرده است.

 

دومین رتبه در سال 2016، فولادساز ژاپن (JSW) با 568 واحد، در حالی که کمپانی ماشین آلات آربورگ، 404 پرس را به ایالات متحده فرستاد، و پس از آن Nissei Plastic Industrial با 391 واحد در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 

جالب توجه است که یک چینی که به نام "Riyue heavy" ، به عنوان پنجمین رتبه در صادرات ماشین های قالب گیری تزریقی به ایالات متحده در آمار گمرکی رتبه بندی شده است. این شرکت تولید کننده سیلندرهای پلاستیکی و روغن برای ماشین های قالب گیری تزریقی است، به این معنی که احتمال دارد این شرکت این محصولات را برای ساخت ماشین های قالب گیری تزریقی در ایالات متحده تهیه کرده است.

 

دیگر صادرکنندگان عمده در ایالات متحده در سال 2016 شامل

هائیتین چین (269 واحد)،

 دستگاه Ube Machinery ژاپن 224 واحد،

 U-MHI Platech

(از ژانویه 2017،  Ube Machinery ماشین خود را با ماشین آلات صنایع سنگین Mitsubishi ترکیب کرده است)

 ماشین آلات چینی  Borch  202 واحد

Ferromatik Milacron هند (201 واحد).

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top