علی معین فر مدیرعامل شرکت کارنو عرضه کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه تهران پلاست گفت: نمایشگاه تهران پلاست گفت: نمایشگاه ایران پلاست برای ما بازخوردی نداشته است. من از همکاران هم سوال کردم همین جواب را گرفتم.

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): علی معین فر مدیرعامل شرکت کارنو عرضه کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه تهران پلاست گفت: نمایشگاه ایران پلاست برای ما بازخوردی نداشته است. من از همکاران هم سوال کردم همین جواب را گرفتم.

معین فر تاکید کرد: همه دستگاه های موجود در کارخانه کارنو بعد از تهران پلاست فروش رفت. یعنی در این بحران اقتصادی معتقدم حتما بازخورد مناسبی این نمایشگاه برای مشارکت کنندگان دارد.

معین فر ضمن بیان اینکه ما همواره از مسوولین نمایشگاه تهران پلاست احترام دیده ایم و به انتقادات و پیشنهادات ما گوش داده اند تصریح کرد: ایران پلاست نمایشگاهی است که پتروشیمی برای فروش مواد اولیه خود از صنعتگران صنایع پلاستیک سو استفاده می کند.

 

معین فر اظهار داشت: ما نمایشگاه تهران پلاست را از خودمان می دانیم و از آن حمایت می کنیم. ۱۷۰ متر غرفه گرفته ام. شاید واقعا چنین متراژی زیاد باشد ولی برای جان گرفتن این نمایشگاه حتما از آن حمایت می کنیم.

 

معین فر ضعف های سال گذشته نمایشگاه تهران پلاست را بحث مترو و تبلیغات عنوان کرد و گفت: امیدوارم امسال نمایشگاه خوبی پیش رو داشته باشیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top