این مراسم در حالی به میزبانی انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری برگزار شد که بسیاری از فعالان صنایع پلاستیک در آن حضور داشتند.

 

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): شب گذشته و در یک مراسم باشکوه از دو چهره ماندگار صنعت پلاستیک تجلیل شد. مراسم بزرگداشت ظهراب بغوزیان و احمد علی ساعت نیا شامگاه پنجم دی ماه ۱۳۹۶ در تالار آرام برگزار شد.

 

این مراسم در حالی به میزبانی انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری برگزار شد که بسیاری از فعالان صنایع پلاستیک در آن حضور داشتند.

 

همچنین سفیر کشور ارمنستان، نمایندگان مجلس، نماینده خلیفه گری ارمنه، رییس اتاق اصناف ری و روسای اتاق بازرگانی ایران در این مراسم حضور داشتند.

 

این گزارش با تصاویر مراسم تکمیل می شود...

تصاویر و فیلم ها در پپنا:

https://telegram.me/joinchat/BA_VeDud8unJlAX9Sg8UFg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  

0 #3 احمد علی ساعت نیا 1396-10-07 01:55
(ادامه از قبل) که اولا به خاطر حضور و حرمت واقعی بزرگداشت وی برگزار شده بود، نادیده گرفته شد و ثانیا، تحقق این واقعیت که با خروج یا خستگی بزرگان و بزرگمردانی که این تشکل ها را آفریده اند، در مزرعه ی سبز "صنعت پلاستیک" رشد علف های هرز شدت یافته که هر زیر ابرو اداخته ای شده است صاحب قلم و به ماموریتی آشکار یا پنهان مشغول به پراکندن تخم نفاق و تحریف؛ غافل از اینکه کسانی که اهل رسانه های این صنعت هستند، باید که چون خودت هم در این صنعت رشد کرده و هم در انعکاس نوع خبر آزاد باشند، اما نه مشابه با سانسورچی ها و گزمه های حکومتی! و حال، مشکل اصلی روییدن همین علف های هرز و بی ریشه در مزرعه ی رسانه هایی است که به شهادت تاریخ بذر آن را 33 سال قبل کاشته و شاید حتا در حد یک لیوان آن را آبیاری کرده ام تا به دست شما فرزندانم برسد. امید که مدیران تشکل ها با چیدن علف های هرز این مزرعه، و پالایش آن از لوث وجود ناپاکان حرفه ای قلم به مزد حرفه ای نما در پناه نام خودشان، مزرعه ی سبز و شکوفای صنعت عظیم پلاستیک را تحویل آیندگان دهند. علاقمند و کوچکترین تمام صنعتگران: احمدعلی ساعت نیا
0 #2 احمد علی ساعت نیا 1396-10-07 01:06
(لطف به نظر قبلی مراجعه شود) .. پاس داشتی و حرمت صاحب مراسم را نگاه داشتی، و به عنوان شخصی که متاسفانه و بر خلاف تصور غسال صفتانی که تصور می کنند، مرده، مرده است و کاری به خیر و شرش ندارند و منتظر انعام هستند، بخشی از تاریخ رسانه ای این صنعت هستم، ناچارم تاسف عمیق خود را از اینکه به دلیل اشتباهات و بعضا کینه ها یا اشتباهات و یا شاید برنامه ریزی های مالی زیر میزی و به نا به حق برخی از مدیران تشکل ها برای تنظیم بازار ارز و بازار قیمت مواد در بازار ازاد، بی آنکه سبقه ای در صنایع پلاستیک داشته باشند، معرکه گردان خبری و بازار ارز و سفته بازی و تنظیم بازار بهای مواد در بازار ازاد مواد و مامور ایجاد اختلاف میان کارگر و کارفرما و تسری دادن اشتباهات فاحش در علم و فن این صنعت شده و الباقی رسانه های مجازیشان هم به خودشان و شاید هم یکی دو تن از اربابانشان تعلق دارد، شده اند، اعلام نمایم. این کودکان نوپای تازه تراول چک دیده هنوز نفهمیده اند که کسی که خود بارها مراسم سپاس برگزار کرده کشته و مرده ی نام و تصویرش نیست، بلکه از آن در رنج است که .... (ادامه دارد)
0 #1 احمد علی ساعت نیا 1396-10-07 00:46
افشین عزیز: با سلام. در برگزاری مراسم دیشب (که بسیار از برگزارکننده اش متشکرم) من هیچ گونه دخالت، حمایت و تاثیری نداشتم و از میان خبرها متوجه شدم که چنین مراسمی هست. اما از شب گذشته با رصد کردن نوع انعکاس خبرهای مراسمی که به همت شخص آقای "هرویک یاریجانیان" اما با بزرگواری خودش به نام "انجمن ماشین سازان" ترتیب داده شده بود، به وضوح دیدم که نه آنقدر حقد و حسادت و کینه داری که حتا تصویر یکی از دو نفر از افرادی را که به هر دلیل مورد تقدیر بودند، انعکاس ندهی، نه آنقدر خباثت داشتی که از یکی از این دونفر تصویری نامشخص در انتهای دهها تصویر منتشر کنی؛ نه آنقدر بی پناه و ترسان و لرزان از آینده خودت بودی که اصلا به آن نپردازی و نه آنقدر قلم به مزد که به تو دستور دهند این را بنویس و آن را ننویس. تو نشان دادی که فرزند مکتب "صنایع پلاستیک" هستی و با اعتقاد به برداشتهای خودت اخبار را منتشر می کنی و نشان دادی که حرفه ات را همانند غسال ها به اشتباه نرفته ای که مرده ای را که میشویی به میزان انعام صاحب عزا بیارایی. در عین حال که به خاطر انکه حرمت جناب آقای ظهراب بغوزیان را (ادامه دارد مثل همیشه)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم