این مراسم در حالی به میزبانی انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری برگزار شد که بسیاری از فعالان صنایع پلاستیک در آن حضور داشتند.

 

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): شب گذشته و در یک مراسم باشکوه از دو چهره ماندگار صنعت پلاستیک تجلیل شد. مراسم بزرگداشت ظهراب بغوزیان و احمد علی ساعت نیا شامگاه پنجم دی ماه ۱۳۹۶ در تالار آرام برگزار شد.

 

این مراسم در حالی به میزبانی انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری برگزار شد که بسیاری از فعالان صنایع پلاستیک در آن حضور داشتند.

 

همچنین سفیر کشور ارمنستان، نمایندگان مجلس، نماینده خلیفه گری ارمنه، رییس اتاق اصناف ری و روسای اتاق بازرگانی ایران در این مراسم حضور داشتند.

 

این گزارش با تصاویر مراسم تکمیل می شود...

تصاویر و فیلم ها در پپنا:

https://telegram.me/joinchat/BA_VeDud8unJlAX9Sg8UFg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  

0 #1 احمد علی ساعت نیا 1396-10-07 00:46
افشین عزیز: با سلام. در برگزاری مراسم دیشب (که بسیار از برگزارکننده اش متشکرم) من هیچ گونه دخالت، حمایت و تاثیری نداشتم و از میان خبرها متوجه شدم که چنین مراسمی هست. اما از شب گذشته با رصد کردن نوع انعکاس خبرهای مراسمی که به همت شخص آقای "هرویک یاریجانیان" اما با بزرگواری خودش به نام "انجمن ماشین سازان" ترتیب داده شده بود، به وضوح دیدم که نه آنقدر حقد و حسادت و کینه داری که حتا تصویر یکی از دو نفر از افرادی را که به هر دلیل مورد تقدیر بودند، انعکاس ندهی، نه آنقدر خباثت داشتی که از یکی از این دونفر تصویری نامشخص در انتهای دهها تصویر منتشر کنی؛ نه آنقدر بی پناه و ترسان و لرزان از آینده خودت بودی که اصلا به آن نپردازی و نه آنقدر قلم به مزد که به تو دستور دهند این را بنویس و آن را ننویس. تو نشان دادی که فرزند مکتب "صنایع پلاستیک" هستی و با اعتقاد به برداشتهای خودت اخبار را منتشر می کنی و نشان دادی که حرفه ات را همانند غسال ها به اشتباه نرفته ای که مرده ای را که میشویی به میزان انعام صاحب عزا بیارایی. در عین حال که به خاطر انکه حرمت جناب آقای ظهراب بغوزیان را (ادامه دارد مثل همیشه)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top