شرکت البرز ماشین جی از بزرگترین تولید کنندگان اکسترودر (ولوازم جانبی) در ایران طی قرارداد جدیدی با شرکت اصفهان پلاست بزرگترین تولیدکننده نوار آبیاری قطره ای در ایران سفارش ساخت ۱۰ دستگاه جدید را از این شرکت دریافت کرده است.

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت البرز ماشین جی از بزرگترین تولید کنندگان اکسترودر (ولوازم جانبی) در ایران طی قرارداد جدیدی با شرکت اصفهان پلاست بزرگترین تولیدکننده نوار آبیاری قطره ای در ایران سفارش ساخت ۱۰ دستگاه جدید را از این شرکت دریافت کرده است.

در نیمه دهه ۸۰ شرکت اصفهان پلاست اولین ماشین تولید (تیپ) نوار آبیاری قطره ای  را از شرکت البرز ماشین جی خریداری می کند و همین همکاری به خرید بیش از ۴۰ دستگاه تولید نوار آبیاری قطره ای منتج شده است.

 

مسعود روضاتی مدیرعامل شرکت اصفهان پلاست در گفت و گو با پپنا تاکید می کند این شرکت ۲۰ سال سابقه تولید نوار آبیاری قطره ای را دارد. سال ۱۳۸۴ اولین ماشین اکسترودر تولید نوار آبیاری قطره ای شرکت البرز ماشین جی را خریداری کردیم.

در طول این مدت ۳۰ خط از این شرکت خریداری کرده ایم، حدود ۱۰ خط دیگر سفارش داده ایم و از خدمات و پشتبانی این شرکت رضایت کامل داریم.

مسعود روضاتی تاکید می کند بیشتر محصولات تولید شده در این شرکت صادر می شود و این شرکت هم اکنون بزرگترین تولید کننده نوار آبیاری قطره ای در ایران است.

شرکت اصفهان پلاست روزانه توان تولید یک میلیون متر نوار تیپ را داراست.

 

شرکت البرز ماشین جی به مدیرییت علیرضا چاووشی در شهرک صنعت جی اصفهان واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم