۱۵ تا ۱۸ آذرماه سال جاری نمایشگاه اوراسیا پلاس (پلاستیک ترکیه) در شهر استانبول برگزار می شود. رویدادی که ایرانیان زیادی از آن بازدید می کنند.

 

 

 

پایگاه خبری صنایع پلیمر و بسته بندی (پپنا):

www.ppna.ir

 

۱۵ تا ۱۸ آذرماه سال جاری نمایشگاه اوراسیا پلاس (پلاستیک ترکیه) در شهر استانبول برگزار می شود. رویدادی که ایرانیان زیادی از آن بازدید می کنند.

طی سال های اخیر شرکت های پلیمری و البته پتروشیمی با فراز و فرودهایی از آن استقبال کرده اند و به عنوان غرفه گذار در آن حضور داشته اند.

نمایشگاه پلاستیک ترکیه به دلیل رشد قابل ملاحظه این کشور در صنعت پلاستیک و بسته بندی محل مناسبی برای آشنایی با تکنولوژی های جدید و البته (نه خیلی گران) محسوب می شود.

 

از طرفی سوم تا ششم بهمن ماه نیز نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب برگزار می شود. دوره اول نمایشگاه تهران پلاست موفقیت آمیز بود و این امید می رود که دومین دوره نیز با استقبال شرکت ها رو به رو شود.

سال گذشته پدیده تهران پلاست توانست همه نگاه ها را در سال ۹۵ به خود جذب کند. گفته می شود بیش از نیمی از فضای نمایشگاه بدون تبلیغات واگذار شده است و برگزار کننده دغدغه واگذاری غرفه ندارد و بر بالا بردن کیفیت نمایشگاه تمرکز کرده است.

 

در این بین نمایشگاه اصفهان پلاست هم از نمایشگاه های معتبر استانی است که هنوز تاریخ دقیقی از آن اعلام نشده است.

 

رویدادهای بسیاری در صنعت پلاستیک تا پایان سال ۹۶ داریم اما این دو رویداد (پلاستیک ترکیه و تهران پلاست) بیشترین حجم مخاطب ایرانی از تمام بخش های صنایع پلاستیک را دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم