احمد خراسانی مدیر فروش شرکت اطلس ماشین (دستگاه تزریق پلاستیک) در گفت و گو با پپنا بخشی از برنامه های این شرکت در نمایشگاه ایران پلاست را تشریح می کند.

 

 

 

پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): احمد خراسانی مدیر فروش شرکت اطلس ماشین (دستگاه تزریق پلاستیک) در گفت و گو با پپنا بخشی از برنامه های این شرکت در نمایشگاه ایران پلاست را تشریح می کند.

ایشان در این گفت و گو نسبت به واگذاری غرفه ها توسط انجمن ماشین سازان واکنش نشان می دهد و از متراژ واگذار شده به این شرکت راضی نیست. وی می گوید؛ شرکت اطلس ماشین درخواست یک سالن کامل (بیش از ۵۰۰ متر) را به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه کرده است.

 

 

بخش هایی از سخنان احمد خراسانی مدیر فروش ماشین های تزریق پلاستیک اطلس ماشین:

 

- تاریخ نمایشگاه نسبت به دوره گذشته بسیار بهتر است. ماه ۷، ۸ (مهر و آبان) در صنف ما تقاضای دستگاه تزریق پلاستیک بیشتر می شود.

ایران پلاست همواره بازار را تحریک کرده است.

.

- در این نمایشگاه اطلس سری جدید دستگاه های خود را رونمایی میکند که به سرو موتور تجهیز شده است. ساختار مکانیکی جدیدی دارد. وزن بیشتری را تزریق می کند و ....

- اطلس ماشین در سالن ۶ مستقر شده و از بازدیدکنندگان دعوت می کند به غرفه36 مراجعه کنند.

 

- چون ایران قطب صنعت پتروشیمی در منطقه است. نگاه ما در تامین ماشین آلات صرفا بازار داخل نیست و نگاهی هم به کشورهای اطراف داریم.

بازارهایی مثل افغانستان و عراق پتانسیل بالایی برای تامین ماشین آلات دارد. آقای صباغی مدیریت شرکت اولویت اول شرکت را تامین بازار داخلی تعیین کرده اند اما نگاه مان به بازارهای کشورهای اطراف مان هم هست.

 

- ناراحتی ما شاید دلخوری ما از انجمن ماشین سازان امسال زیاد بود. ان شالله سال های آتی جانمایی نمایشگاه با خود ایران پلاست باشد. خانم خلیلی (ستاد برگزاری) هم از موضوع جانمایی غرفه ها ناراضی بودند.

من دنبال مقصر نیستم. شاید اعضا ی انجمن کم لطفی کرده باشند. به هرحال ما فکر می کنیم این موضوعات هیچ وقت اصلاح نشود.

ما پیشهادمان این است که اگر قرار است انجمن دوباره مسوولیت واگذاری غرفه ها را انجام دهد یک ماه قبل از نمایشگاه یک روز تمام اعضا را دعوت کند. غرفه ها واگذار شود و دیگر هیچ لابی و مذاکره خاصی برای کوچک و بزرگ شدن غرفه ها صورت نگیرد. همان روز هم چک های ضمانت را بگیرند که شبهه ای به وجود نیاید. ما از متراژ واگذار شده در نمایشگاه ایران پلاست راضی نیستیم. وقتی چنین اتفاقی افتاد خواستیم یک سالن را در نمایشگاه بگیریم (۵۰۰ متر) که خانم خلیلی اعلام کردند چنین فضایی اکنون وجود ندارد. یعنی چون انجمن ماشین سازان دیر به ما اعلام کرد که متراژ غرفه ها به چه نحوی واگذار شده وگرنه بسیار زودتر اقدام می کردیم.

اینکه یک شرکت جای خود را کنسل کرده دلیل نمی شود این موضوع به اعضا اطلاع داده نشود. شاید ما آن فضا را می خواستیم. شاید غرفه های دیگری تقاضاهای مشابهی داشتند.

 

- امیدواریم بین همکاران ما هم در نمایشگاه شاهد رقابت سالمی باشیم. اینکه به هر نحوی دستگاه فروخته شود نتیجه بخش نیست. ایجاد شرایط عجیب فروش باعث ضربه خوردن به خود آن شرکت ها می شود کما اینکه تا کنون هم این وضعیت را شاهد بودیم.

فقط هم شرایط فروش نیست بدگویی کردن از همکاران مساله ای ست که در بین برخی از هم صنفان ما وجود دارد که امیدواریم فضای نمایشگاه را تحت تاثیر قرار ندهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم