دهمین کنفرانس بین المللی کشاورزی کشاورزی 2017 از 26 تا 28 سپتامبر 2017  (۴ تا ۶ مهرماه ۱۳۹۶) در مرکز Crowne Plaza در بارسلونا، اسپانیا برگزار خواهد شد.

 


پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): دهمین کنفرانس بین المللی کشاورزی کشاورزی 2017 از 26 تا 28 سپتامبر 2017  (۴ تا ۶ مهرماه ۱۳۹۶) در مرکز Crowne Plaza در بارسلونا، اسپانیا برگزار خواهد شد.

در طول 60 سال گذشته، تولید و بهره وری در کشاورزی به طور قابل توجهی افزایش یافته است و فیلم های کشاورزی پلاستیکی برای برنامه های کاربردی سیلو، مالچ و گلخانه ای به این توسعه کمک زیادی کرده است.

 به گفته سازمان ملل متحد، تا سال 2050 بیش از 9 میلیارد نفر در سیاره زمین زندگی خواهند کرد. (یعنی 2 میلیارد نفر بیشتر از امروز)، اما در سال 2014، حدود 800 میلیون نفر در گرسنگی مزمن زندگی می کنند در حالیکه یک سوم تمام مواد غذایی تولید شده در هر سال در سطح جهانی هدر می رود. کمبود منابع مانند آب، زمین های کشاورزی و خاک به طور کلی همراه با آلودگی و تغییرات آب و هوایی تولید مواد غذایی را تحت فشار قرار می دهد.

در طی نشست سازمان ملل متحد در سپتامبر 2015، رهبران جهان یک سند به تصویب رساندند: برنامه توسعه پایدار 2030 که تعهد به ریشه کن کردن فقر جهانی در طی 15 سال آینده است. به منظور دستیابی به این هدف، استفاده از آخرین تکنولوژی ها بسیار مهم است. به این ترتیب فیلم های پلاستیکی بخشی از راه حل مربوط به عرضه مواد غذایی جهانی بوده و نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند.

در حالی که فیلم های پلاستیکی بدون شک می تواند به بهبود بهره وری و خروجی کمک کند، نگرانی های فزاینده در مورد ضایعات و دفع فیلم منجر به افزایش علاقه به استفاده از مواد قابل تجزیه و یا استفاده از فن آوری های پیشرفته است که امکان بازیافت فیلم های بسیار آلوده را فراهم می سازد که از لحاظ اقتصادی و محیط زیست امکان پذیر است.

کنفرانس فیلم کشاورزی 2017 مسائل فوق را مورد بحث قرار می دهد و یافته های تحقیقاتی و راه حل های احتمالی را برای مشکلات موجود در زمینه کشاورزی ارائه می دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم