بتنفلد – سینسیناتی تکنولوژی اکستروژن اروپایی برجسته ای را برای خطوط ورق، لوله، پروفیل و قالب ترموفرمینگ در Iranplast 2017 نمایش خواهد داد. صرفه جویی در هزینه و انعطاف پذیری بالا، بر اساس جدیدترین نوآوری های تجهیزات بتنفلد-سینسیناتی در ایران پلاست ارائه می شود.

 


پایگاه خبری پپنا (www.ppna.ir): بتنفلد – سینسیناتی تکنولوژی اکستروژن اروپایی برجسته ای را برای خطوط ورق، لوله، پروفیل و قالب ترموفرمینگ در Iranplast 2017 نمایش خواهد داد. صرفه جویی در هزینه و انعطاف پذیری بالا، بر اساس جدیدترین نوآوری های تجهیزات بتنفلد-سینسیناتی در ایران پلاست ارائه می شود.

 در سالن 38 / B70.


مدیرعامل شرکت بتنفلد – سینسیناتی می گوید: "برای بتتنفلد-سینسیناتی، ایران مدتهاست که یک بازار مهم است و ما در ایران بسیاری از مشتریان قدیمی را ملاقات خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر معرفی تجهیزات جدیدی هستیم که در نمایشگاه K سال گذشته معرفی کردیم. ما دو سری اکسترودر جدید برای اکستروژن لوله و پروفیل داریم که به سیستم کنترل جدید ما مجهز است و برای صنعت 4.0 مناسب است. ما همچنین جدیدترین تحولات را برای خطوط اکستروژن ورق ترموفورمینگ ارائه خواهیم داد. ویژگی های اصلی تجهیزات ما صرف انرژی کمتر و استفاده از مواد کمترو همچنین افزایش انعطاف پذیری است،

 

"Gerold Schley، مدیر عامل شرکت battenfeld-cincinnati در معرفی دستگاه های جدید اسن شرکت می افزاید:


SolEX NG

در چهار اندازه اکسترودر (60، 75، 90، 120 میلی متر) ساخته شده است.

اکسترودرهای SolEX NG با بهره گیری از خروجی های بالاتری و قابلیت های پردازش دقیق ذوب، به طور مطلوب برای اکستروژن لوله های قطر بزرگ مناسب هستند. این به این دلیل بود که Jain Irrigation Systems Ltd، هند، برای خط جدید اکستروژن لوله HDPE 2.5 m، solEX NG را انتخاب کرد.


اکسترودر solEX NG
سری اکسترودر دوقلو مخروطی solEX NG در سه اندازه (42، 54 و 65 میلیمتر) موجود است. با خروجی های 20 تا 250 کیلوگرم در ساعت برای پروفیل PVC و WPC / NFC و از 60 تا 450 کیلوگرم در ساعت برای لوله های پی وی سی، حداکثر بهره وری را ارائه می دهد.

 

 

conEX NG
با توجه به مصرف انرژی کم، NGC conEX نیز یک انتخاب بسیار عالی برای اکستروژن است.

 

 

سیستم کنترل جدید برای صنعت 4.0
سیستم کنترل BCtouch UX جدید battenfeld-cincinnati، یک مفهوم عملیاتی را که براساس رسانه های ارتباطی مدرن طراحی شده است، ارائه می دهد. با کارکرد پیشرفته آن، از برنامه ریزی کارآمد تولید نیازهای آینده را برای ارتباط با سرورها و وسایل همراه فراهم می کند.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم