نمایشگاه پلاستیک آلمان  fakumaمکانی  برجسته ای  برای گردهماهی فعالین حرفه ای در حوزه صنعت پلاستیک است که از جاذبه ی بین المللی خاصی برخوردار است.

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): نمایشگاه پلاستیک آلمان  fakumaمکانی  برجسته ای  برای گردهماهی فعالین حرفه ای در حوزه صنعت پلاستیک است که از جاذبه ی بین المللی خاصی برخوردار است.

نمایشگاه پلاستیک آلمان ۲۵ تا ۲۹ مهرماه ۱۳۹۶ در مرکز نمایشگاهی فریدریش هافن برگزار می شود.

 

این نمایشگاه در رده بندی کلی نمایشگاه های تجاری بین المللی پلاستیک مقام دوم را داراست. با این وجود، چرخه سازمانی، این نمایشگاه رابه مهم ترین رویداد صنعتی درطی سال های برگزاری اش تیدیل نموده است.

نمایشگاه پلاستیک آلمان در قلب صنعتی اروپا برگزار می شود و طیف عالی جامع،وسیع و رده بالایی را با پوشش همه جانبه فناوری قالب سازی تزریقی ارائه می دهد که این نمایشگاه را در برترین جایگاه قرار خواهد داد ، این نمایشگاه  همچنین در حوزه صنعت اکستروژن و شکل دهی حرارتی مقام نخست را داراست.

نمایشگاه پلاستیک آلمان برای تمامی بخش های صنعت جه مواد اولیه ،ماشین آلات فرآوری،تجهیزات جانبی،راهکار های اتوماسیون و فناوری ، به عنوان مرجع اطلاعات و ایده ها  و همچنین وسیله ای برای سنجش تحولات و گرایشات بازارعمل خواهد نمود ودر عین حال فضای خاص،منحصر به فرد و غیر رسمی خود را نیز حفظ خواهد کرد.شرکت های پیشرو در صنعت پلاستیک، تخصص و تمایل به سرمایه گذاری متخصصان ملی و بین المللی را بها می بخشند.مجموعه ی تسهیلات گردآوری شده در نمایشگاه Fakuma، با نشست های پیشرو، کارگاه های آموزشی و برنامه های خاص برای عرضه کالاها تکمیل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت رسمی رویداد به آدرس 

www.fakuma-messe.de

مراجعه نمایید.

 

فیلم معرفی نمایشگاه را در کانال تلگرام پپنا ببینید:

ppnachannel@

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم