سید محمد موسویان مدیریت بازرگانی شرکت تولیدی کیمیابر در گفت و گو با پپنا به تشریح فعالیت های این شرکت پرداخت. موسویان می گوید:

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): سید محمد موسویان مدیریت بازرگانی شرکت تولیدی کیمیابر در گفت و گو با پپنا به تشریح فعالیت های این شرکت پرداخت. موسویان می گوید:

شرکت تولیدی کیمیابر (سهامی خاص) تولیدکننده فیلم استرچ، نایلون ، شرینگ بسته بندی و یکی از بزرگترین و اولین کارخانجات در شرق کشور می باشد که در سال 1374 تاسیس شده است . از زمان تاسیس تاکنون این شرکت مستمراً در جهت رشد و ارتقا کیفیت و کمیت محصولات خود تلاش کرده و با در دست داشتن انواع ماشین آلات اتوماتیک و پرسنلی متخصص قادر به تولید کلیه سفارشات مشتریان از عرض 3 سانت تا 4 متر میباشد.

مدیر بازرگانی شرکت کیمیابر می افزاید: کیمیابر از آنجا که سابقه فعالیت طولانی در این صنعت دارد ، با طیف وسیعی از مشتریان در ارتباط است . مشتریان بزرگی که هریک سهم بزرگی در اقتصاد این مرز و بوم دارند . اما بطور کل گستره مشتریان این شرکت را می توان در صنایع غذایی ، کشاورزی ، شیلات ، برق و الکترونیک ، انتشارات ، محصولات و مصالح ساختمان ، خودروسازی و صنایع وابسته ، حمل و نقل ، پست و ارتباطات ، توریست و خدمات تفریحی اقامتی و رستورانی ، فروشگاه های خصوصی و زنجیره ای ، تبلیغات و غیره مشاهده نمود.

موسویان تاکید می کند: کیمیابر با توجه به امکانات موجود یکی از کاملترین و مجهزترین شرکتهای فعال می باشد . این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات تولید انواع فیلم استرچ ، نایلون (فیلم شرینگ)، نایلکس ، سلفون ، چندلایه ، چاپ و دوخت قادر است یک بسته کامل خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهد و هر آنچه مورد نیاز مشتری میباشد ، از هر نوع و سایز و فرمول ترکیبی تولید نماید

 

پرسنل و کارکنان مجرب و کارآزموده کیمیابر  میتوانند محصولاتی با کیفیت چشمگیر در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبترین قیمت به مشتریان خود عرضه نماییند.

 حرف آخر ما این است با اطمینان بسته بندی کنید.

تلفن تماس با شرکت کیمیابر:

۰۵۱۳۵۴۱۰۵۰۵
۰۹۱۰۰۰۷۵۷۰۷

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم