دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت براساس کدام معیار بسیاری از شرکت های مطرح صنایع پلاستیک را کنار گذاشته جای سووال دارد.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): وزارت صنعت، معدن و تجارت در اجرای ماده ۳ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی، خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات مصوب ۱/ ۵/ ۹۱ مجلس شورای اسلامی فهرست کالاها، تجهیزات، لوازم و فراورده های ساخت داخل را جهت بهره برداری دستگاه های ذی نفع موضوع ماده ۲ این قانون و عموم مردم اعلام می کند.

در زمینه محصولات پلاستیکی هم اخیرا ۵۷ شرکت معرفی شده اند که این فهرست بسیار ناقص و مشکوک است. هر چند اکثر شرکت های درج شده در این لیست از بهترین های صنایع پلاستیک به شمار می روند.

اما اینکه دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت براساس کدام معیار بسیاری از شرکت های مطرح صنایع پلاستیک را کنار گذاشته جای سووال دارد.

در هر حال ۵۷ شرکت پلیمری در لیست وزارت صنعت قرار گرفته اند که این وزارتخانه دستگاه های دولتی، مردم ایران و سایر کشورها را به خرید از این شرکت ها دعوت می کند و بیش از چند صد شرکت مطرح دیگر به راحتی از این لیست کنار گذاشته شده اند.

 

امیدواریم برخی تشکل ها در تهیه این لیست نقشی نداشته باشند.

 

برای اعتراض و گنجاندن نام شرکت خود بهترین راه تماس با این شماره تلفن است:

کیومرث فروتنی

مشاور معاونت امور صنایع و مسئول پیگیری قانون حداکثر

۸۱۷۶۲۵۵۲

۸۱۷۶۲۵۴۹

 

 

اسامی شرکت ها:

 

صفحه اول

 

 

صفحه دوم

 

 

 

صفحه سوم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم