صبح امروز سمینار آموزشی فرمولاسیون و فرایند تولید گرانول های پی وی سی در صنعت سیم و کابل توسط شرکت انستیتو پلیمر کیمیاران در هتل استقلال تهران با حضور فعالان صنعتی برگزار شد.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): صبح امروز سمینار آموزشی فرمولاسیون و فرایند تولید گرانول های پی وی سی در صنعت سیم و کابل توسط شرکت انستیتو پلیمر کیمیاران در هتل استقلال تهران با حضور فعالان صنعتی برگزار شد.

این سمینار آموزشی که با استقبال قابل توجهی از علاقه مندان برپا شد شامل دو بخش آموزش فرمولاسیون و آموزش فرایند تولید بود. مهندس شیوایی و مهندس ساسان به ترتیب در خصوص فرمولاسیون و فرایند تولید سخنرانی آموزشی خود را ارائه کردند و در پایان سمینار کلیه مشکلات تولیدی مورد سووال حاضران، پاسخ داده شد.

 

ابتدای این سمینار آموزشی محمد تقی غیاثی مدیر عامل شرکت کیمیاران (تولیدکننده انواع استابلایزر در ایران) طی سخنان کوتاهی ضمن خیر مقدم به حاضران تاکید کرد:

می خواهیم محصولی دیگر از تولیدات کیمیاران را معرفی کرده و با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت آن سخن بگوییم. بعد از تولید موفقیت آمیز انواع استابلایزرها با پایه سرب، اینک استابلایزرهای با پایه کلسیم روی را برای تولید کنندگان سیم و کابل معرفی می کنیم.

با استفاده از این گروه محصولات تغییرات اساسی در بهینه کردن قیمت  و با کیفیت مطابق استانداردهای اروپایی پیش روی خواهید داشت.

۳۰ تصویر از این سمینار آموزشی را در ادامه می بینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم