ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست طی اطلاعیه ای اعلام کرد ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۶ مردادماه ۱۳۹۶ سایت نمایشگاه ایران پلاست برای جانمایی باز خواهد شد.

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست طی اطلاعیه ای اعلام کرد ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۶ مردادماه ۱۳۹۶ سایت نمایشگاه ایران پلاست برای جانمایی باز خواهد شد.

متن اطلاعیه سوم نمایشگاه ایران پلاست به این شرح است:

 

به اطلاع می رساند ستاد برگزاری، پس از بررسی درخواست های ارسالی، ساعت 12 روز دوشنبه 16 مرداد 1396 سایت را برای جانمایی باز خواهد کرد.

مشارکت کنندگان محترمی که برای جانمایی تایید شده اند از صبح روز یکشنبه (15 مرداد 96)  می توانند جهت مشاهده فضاهای خالی نمایشگاه وارد پنل کاربری خود شوند و برای انتخاب غرفه ها در روز  دوشنبه برنامه ریزی کنند.

ضمنا به اطلاع می رساند به علت پیش ثبت نام مشارکت کنندگان دوره گذشته، افرادی که غرفه خود را در سال گذشته رزرو کرده بودند امسال نیز در غرفه خود جانمایی شده اند. بنابراین بخشی از سالن های نمایشگاه در اختیار این افراد قرار گرفته است.

ستاد برگزاری با توجه به درخواست های جدید، سالن های جدیدی را به نمایشگاه اختصاص داده است تا همه درخواست کنندگان حضور در نمایشگاه بتوانند در این نمایشگاه جانمایی شوند.

ضمنا در نمایشگاه دوره یازدهم نیز پیش ثبت نام برای دوره دوازدهم انجام خواهد شد و شرکت هایی که علاقه مند هستند، می توانند غرفه خود را برای دوره آینده تثبیت نمایند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم