فردی که قرار بود با دور زدن تحریم‌ها 120 میلیون دلار ناشی از فروش محصولات پتروشیمی را بدهد بخشی از آن را داده اما 300 میلیارد آن باقی است و امروز روابط پیچیده و خاصی را پیش گرفته که اگر حواسشان نباشد افشاگری می‌کنم.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): فردی که قرار بود با دور زدن تحریم‌ها 120 میلیون دلار ناشی از فروش محصولات پتروشیمی را بدهد بخشی از آن را داده اما 300 میلیارد آن باقی است و امروز روابط پیچیده و خاصی را پیش گرفته که اگر حواسشان نباشد افشاگری می‌کنم.

علی ربیعی در اولین کنگره مجمع عالی کانون‌های بازنشستگی کشوری، گفت: تحریم‌های زیادی در رابطه با فروش محصولات پتروشیمی در سال‌های 91 و 92 وجود داشته و در این روند فردی قرار بود با دور زدن تحریم‌ها 120 میلیون دلار از این محصولات را بفروشد و پولش را برگرداند.

وی ادامه داد: تا این لحظه با پیگیری‌های انجام شده بخشی از این پول برگردانده شده اما هنوز 300 میلیارد تومان آن باقی مانده است متأسفانه در این حین شنیده می‌شود که این فرد ملاقات‌هایی با برخی اشخاص خاص دارد و ما شاهد روابط پیچیده این فرد هستیم و امروز از همین تریبون اعلام می‌کنم که حواسشان باشد و در غیر این صورت افشاگری خواهم کرد.

 

لازم به توضیح است وزارت رفاه صاحب چند پتروشیمی از جمله یکی از بزرگترین پتروشیمی های ایران، شرکت پتروشیمی جم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم