مجمع عمومی تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران شامگاه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۶ در تالار سپیده تهران برگزار شد.

 

 

 سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): مجمع عمومی تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران شامگاه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۶ در تالار سپیده تهران برگزار شد.

فعالیت تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران طی سالهای اخیر فراز و نشیب های زیادی داشته است. انتخابات سال گذشته ی هیات مدیره این شرکت را می توان بازگشت تدبیر و آرامش به این شرکت دانست. دفع هیجانات کاذب و انجام اقدامات قانونی برای کلیه فعالیت های این شرکت را می توان از نقاط قوت هیات مدیره جدید اعلام کرد.

تعاونی صنایع پلاستیک در سال ۹۵ حدود ۲۵۰ میلیون تومان (در مجموع ۹۳، ۹۴، ۹۵) مالیات داده است و با همکاری با وکلای دادگستری به دنبال دریافت مطالبات خود است.

البته ضعف هایی در گذشته وجود داشته که برخی از اعضای فعلی هیات مدیره هم در آن دخیل اند. هنوز بدهکار بزرگ تعاونی بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خود را پس نداده است. دو بدهکار عمده دیگر هم بنا به گفته حیدری متواری هستند. مراحل قانونی طی شده برای دریافت مطالبات هم در مجمع تشریح شد.

 

فارغ از این زخم های کهنه، بازگشت آرامش در تعاونی کاملا ملموس و مشهود است.

 

سال ۹۵ شرکت تعاونی صنایع پلاستیک ۱۳ هزار تن مواد پلی اتیلن (۳۸ درصد کل فروش) فروخته است، سال ۹۴ این مقدار ۶۶ هزار تن بوده که ۴۴ درصد فروش را شامل می شد، سال ۹۵ ، ۱۶ هزار تن پلی پروپیلن (۴۸ درصد کل فروش) فروخته شده که سال ۹۴ میزان فروش این ماده ۱۰ هزار تن بوده است.

سال ۹۵ ، ۱۰۶۸ تن پلی استایرن فروخته شده که این رقم در سال ۹۴ ، ۱۰۰۳ تن بوده است.

پنج تن ABS در سال ۹۴ فروخته شده که این میزان در سال ۹۵ به ۱۶۳ تن رسیده است.

فروش پی وی سی در سال ۹۵، ۲۹۵۲ تن در سال ۹۵ بوده که این رقم  ۱۲۱۴ تن در سال ۹۴ بوده است.

 

بر اساس اعلام حیدری عضو هیات مدیره شرکت تعاونی مذاکرات نتیجه بخشی برای خرید اعتباری پلی پروپیلن از پتروشیمی مارون برای اعضا صورت گرفته است.

حیدری به نکته مهم دیگری هم اشاره کرد و آن جذب اعضای افتخاری از شهرستان ها بود. تعاونی توانسته سال ۹۵ با فروش مواد اولیه به این شرکت ها درآمدهای خود را افزایش دهد.

میهن خواه مدیر اجرایی تعاونی هم طی سخنان کوتاهی از کسانی که در مقطعی به تعاونی کمک مالی کردند تشکر کرد. البته وی تاکید کرد تعاونی همه این کمک های مالی را بازگرداننده است.

اسامی قرائت شده توسط میهن خواه:

معصومی (آسان نوش)، علی محمدی (ونوس پلاستیک)، دکتر پیرایی (شرکت پاکریز)، محمد نصرتی، محمد رضا نمکی، عباسعلی نعمانی، یونس ناجکار، قاسم دامغانی، ناصر امینی (ساپل)، شیرازیان (نایلون سپید)، میرحیدری (رازک شیمی)، عظیمی (نی پلاستیک)، قنداقساز، گلچین، محمود حفیظی

 

اما بخش دیگری از مجمع انتخاب بازرس بود که اکبر مشهدی زاده با رایی قاطع (۷۵ رای) برای یک سال بازرس تعاونی شد. انتخاب مشهدی زاده با حمایت کامل سید رحیم مقیمی رییس اتحادیه پلاستیک تهران محقق شد.

صفوی بازرس کنونی تعاونی با ۴۰ رای بازرس علی البدل شد.

 

 ۲۰ تصویر از مجمع عمومی تعاونی صنایع پلاستیک

 

 مشهدی زاده نفر دوم از سمت راست بازرس جدید تعاونی صنایع پلاستیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم