بعد از قطعی شدن تغییر تاریخ نمایشگاه اصفهان پلاست، تاریخ نمایشگاه شیراز هم تغیبر کرد. تغییر تاریخ نمایشگاه های استانی (اصفهان و شیراز)به دلیل برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در مهرماه سال جاری عنوان شده است.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): بعد از قطعی شدن تغییر تاریخ نمایشگاه اصفهان پلاست، تاریخ نمایشگاه شیراز هم تغیبر کرد. تغییر تاریخ نمایشگاه های استانی (اصفهان و شیراز)به دلیل برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در مهرماه سال جاری عنوان شده است.

 

حالا برگزار کنندگان نمایشگاه اصفهان پلاست و پلاستیک شیراز به دنبال برگزاری نمایشگاه در نیمه دوم سال جاری هستند. برگزاری نمایشگاه در دی و بهمن محتمل ترین گزینه برای برگزاری این دو نمایشگاه است.

از آنجا که تهران پلاست هم از سال پیش تاریخ خود را قطعی کرده (سوم تا ششم بهمن ماه) پیش بینی اینکه کدام نمایشگاه های استانی در نیمه دوم سال جاری فرصت برگزاری پیدا می کنند سخت است.

 

با توجه به برگزاری سالانه ایران پلاست در تاریخ مهر ماه (یعنی درست در میانه سال) کار برای نمایشگاه های استانی سخت شده است.

قطعا با تحرک بیشتر در فضای کسب و کار حضور در همه نمایشگاه های پلاست مقرون به صرفه و ایده آل است اما در شرایطی فعلی صنعتگران صنایع پلاستیک باید دست به انتخاب بزنند.

در هر حال نمایشگاه های استانی با وجود ایران پلاست و شرایط حاکم بر بازار در برزخ هستند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم