پپنا تی وی اولین تلویزیون صنایع پلیمر و بسته بندی

طراحی سایت
چهارشنبه 13 اسفند 1399.
تاریخ شمسی :

شاید بزرگترین ساختار فروش مستربچ در کشور را شرکت کربی پلیمر در اختیار دارد.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شاید بزرگترین ساختار فروش مستربچ در کشور را شرکت کربی پلیمر در اختیار دارد.

شرکت کربی پلیمر با سابقه 30ساله تولید مستربچ و پیشینه تولید بیش از 7000گرید رنگی ورنگ های اختصاصی  وکامپاندهای کربنات کلسیم و مستربچ های افزودنی  توانسته است نقش عمده ای در ارتقا صنعت پلاستیک در سرتاسر کشور ایفا نماید.

در این راستاو جهت ارایه خدمات بهتر دفتر فروش سپیدار تاسیس گردیده است.

برای آشنایی با فعالیت های دفتر سپیدار گفت و گوی کوتاهی با مهندس فراز رسا انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

تلفن های دفتر سپیدار:

۰۹۱۲۰۵۸۵۶۵۴

۰۲۱۲۶۱۱۹۷۷۶

 

 

از نمایندگی سپیدار بگویید؟

دفتر سپیدار زیر نظر مستقیم مدیرعامل مجموعه کربی پلیمرجناب اقای ملکوتی و با مدیریت اینجانب و خانم سپیده ملکوتی فعالیت خود را در سطح گسترده ای اغاز نموده است

 

 

برنامه های اتی دفتر سپیدار چه میباشد

ما در سپیدار سیستم های جدید در امر ارایه خدمات به مشتریان در نظر داریم که به زودی جزییات ان اعلام می شود.

یکی از عوامل موفقیت شرکت کربی پلیمر تلفیق تجربه وتخصص بوده است. ما بر انیم که با استفاده از برنامه های جدید دریچه تازه ای در زمینه فروش در صنعت پلاستیک ایران بگشاییم

تخصص شخصی اینجانب در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی بوده است وبا صنعت پلاستیک هم آشنایی کاملی دارم. فکر می کنم تلفیق تجربه  ی مدیریت مجموعه کربی پلیمر و انرژی و علاقه مندی ما به مباحث تکنیکال عامل موفقیت سپیدار محسوب میشود.

 

بازار هدف خاصی را برای دفتر سپیدار در نظر گرفته اید؟

از صنایع زیر پله ای تا کارخانجات بزرگ جزو مشتریان کربی پلیمر هستند و ما توانایی همکاری با همه فعالان صنایع پلاستیک را داریم.

 

قیمت ها چگونه به مشتریان ارائه می شود؟

شفافیت در قیمت گذاری وتلاش در جهت ثابت نگه داشتن قیمت محصولات با توجه به تغییرات بازار پلیمر از جمله بارز ترین مشخصه های کربی پلیمرمیباشد . مشتریان میتوانند از طریق تماس با ما از قیمت محصولات اطلاع حاصل نمایند.

 

برنامه کوتاه مدت سپیدار؟

حضور فعال در نمایشگاه ها و تکمیل کادر پرسنلی و ایجاد ارتباط مستقیم با تولید کنندگان صنایع پلاستیک ازجمله برنامه های کوتاه مدت سپیدار می باشد.حتما مشتریان با مزایای همکاری با دفتر سپیدار آشنا خواهند شد.

 

نحوه ی دریافت سفارشات به چه صورت است؟

ما در حداقل زمان, نیاز مشتری را برآورده می سازیم. در واحد فروش سپیدار,مشتریان به طرق مختلف از قبیل  تلفن , تلگرام , فکس و ایمیل قادر به ثبت سفارشات خود می باشند. .

 

تحویل شهرستانها چگونه است؟

از جمله خدمات ویزه ما برای ان دسته از مشتریانی که در شهرستان ها فعالیت میکنند ,ارسال سفارشات به باربری به صورت رایگان میباشد.و از زمان ارسال محصول ظرف مدت یک روز در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

فعالیت شما در بازار خارج از کشور به چه صورت است؟

ما در حال حاضر با مشتریان کشور های همجوار و برخی کشورهای دیگر همکاری داریم.ایجاد بازار جدید در سایر کشورها از اهداف کربی پلیمر است.

مزایا ارتباط کاری مستقیم با نمایندگی فروش چه می باشد؟

  • ارانه قیمت های مصوب شرکت
  • اطمینان از تحویل به موقع سفارشات در کمترین زمان ممکن
  • تضمین اصلیت و کیفیت کالا
  • ارتباط مستقیم با تولید کننده
  • ارایه مشاوره و خدمات فنی در خصوص تولید و محصولات

 

خدمات پس از فروش ؟

بله مشتریان می توانند در هر زمان با ما تماس گرفته و از  خدمات مشاوره ای کربی پلیمر استفاده نمایند.

دفتر سپیدار همواره جوابگوی سوالات مشتریان محترم قبل و بعد از فروش محصولات خود بوده و با ارایه مشاوره و راهکار های  فنی و مهندسی به بهبود فرآیند تولید مشتریان خود کمک می نماید.

 

در پایان چه پیشنهادی جهت بهبود و ارتقا صنایع وابسته به تولید پلاستیک در کشور دارید؟

پیشنهاد اینجانب ایجاد ارتباط مستقیم و بی واسطه بین مدیران واحد های تولیدی پلیمر و پلاستیک و تولید کنندگان مستربچ می باشد. هدف نهایی و اصلی هر واحد تولیدی ارائه محصول با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت رقابتی می باشد, لذا تامین مواد اولیه تولید مناسب از جمله مستر بچ از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . در برخی از موارد مشاهده می شود که مدیران بخش های آزمایشگاهی یا مدیران خرید فارغ از بحث کیفیت و قیمت ترجیح می دهند با شرکت هایی کار کنند که در گذشته با آنها همکاری کرده اند. بر این اساس دفتر فروش سپیدار با ارائه نمونه محصولات خود به صورت رایگان امکان حصول اطمینان از کیفیت محصولات خود را برای مشتریان فراهم می سازد.

 

Go to top