دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست سوم تا ششم بهمن ماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست سوم تا ششم بهمن ماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

در حالیکه ثبت نام از متقاضیان حضور در نمایشگاه در حال انجام است ستاد برگزاری این نمایشگاه طی فراخوانی از شرکت هایی که علاقه مند به برگزاری همایش، سمینار یا دوره های آموزشی در حاشیه این نمایشگاه هستند دعوت کرد تا با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

 

 

متن اطلاعیه:

قابل توجه مشارکت کنندگان دومین دوره نمایشگاه بین المللی تهران پلاست 96

شرکت هایی که تمایل به برگزاری دوره های تخصصی آموزشی، همایش و یا سمینار حین برگزاری نمایشگاه را دارند، لطفا با ستاد برگزاری تماس حاصل نمایند.

 

تلفن: 37650680-051، 37651148-051

 

 

 

مراحل ثبت نام دومین دوره از نمایشگاه بین المللی تهران پلاست:

  1. مراجعه به وب سایت www.tehranplast.com
  1. تغییر زبان سایت از انگلیسی به فارسی
  1. انتخاب گزینه مشارکت کنندگان
  1. انتخاب گزینه درخواست غرفه
  1. وارد کردن اطلاعات اولیه در بخش ثبت نام در پرتال (درصورتی که قبلا و یا در سالهای قبل ثبت نام داشته اید از بخش ورود به پرتال و نام کاربری و کلمه عبور سال گذشته استفاده کنید).
  1. در این مرحله برای شرکت هایی که برای اولین بار ثبت نام میکنند یک لینک فعالسازی به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال میگردد. لطفا با مراجعه به ایمیل خود و فعالسازی لینک دوباره به پنل ثبت نام بازگشته و درخواست غرفه را انتخاب نموده و ثبت اطلاعات را تکمیل کنید. (لطفا جهت تکمیل اطلاعات ثبت نام حدود غرفه درخواستی را مشخص نمائید.)

 

نکات قابل توجه:

 

شرکت هایی که عضو انجمن و تشکل های مربوطه باشند با انتخاب گزینه "با ارائه معرفی نامه از انجمن ها و تشکل ها" میتوانند از تخفیف معین شده برخوردار شوند.  (ارائه این معرفی نامه به ستاد برگزاری نمایشگاه الزامیست).

شرکت هایی که تمایل به انجام غرفه سازی دارند میتوانند از طریق انتخاب گزینه "بدون سازه" در بخش ثبت غرفه اقدام کنند اما سایر شرکت ها درصورت انتخاب گزینه "با سازه"، شامل فریم های اطراف غرفه، کتیبه، موکت، روشنایی و میز و صندلی میتوانند با هزینه هر متر مربع 25.000 از این تجهیزات استفاده نمایند

لطفا درصورت فراموش کردن نام کاربری یا کلمه عبور خود با شماره 37650680-051 تماس حاصل فرمائید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم