نمایشگاه چاینا پلاس در طول بیش از 30 سال برگزاری، تغییرات و تحولات فراوانی را به خود دیده است؛ تحولاتی که این نمایشگاه را به بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک و لاستیک آسیا تبدیل کرده‌اند.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): نمایشگاه چاینا پلاس در طول بیش از 30 سال برگزاری، تغییرات و تحولات فراوانی را به خود دیده است؛ تحولاتی که این نمایشگاه را به بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک و لاستیک آسیا تبدیل کرده‌اند. اولین نمایشگاه چاینا پلاس در سال 1983 در پکن برگزار شد. در آن زمان، تمامی واردات ماشین‌آلات صنعتی تحت کنترل شدید دولت چین بود. همین موضوع باعث شده بود پکن بهترین مکان برای برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس شود. در اولین دوره برگزاریش، چاینا پلاس در محوطه‌ای حدودا 1000 متر مربعی برپا شد و حدود 100 نمایش‌دهنده خارجی را میزبانی کرد. آن نمایشگاه اساسا مکانی برای تامین ماشین آلات از تولیدکنندگان خارجی بود.

در این زمان اما نمایشگاه چاینا پلاس به نمایشگاهی بین‌المللی و فوق‌العاده مهم تبدیل شده است. نمایشگاه چاینا پلاس هم اکنون در محوطه‌ای با مساحتی بیش از 250 هزار متر مربع برگزار شده و میزبان بیش از 3300 نمایش‌دهنده از حدود 40 کشور و منطقه مختلف در دنیا است. برگزارکنندگان نمایشگاه چاینا پلاس تخمین می‌زنند هر سال بیش از 140 هزار شرکت کننده از 130 کشور دنیا در این رویداد مهم صنعت پلاستیک و لاستیک شرکت کنند.

نمایشگاه چاینا پلاس هم اکنون به سکویی مهم برای واردات و صادرات ماشین‌آلات تولید پلاستیک، تجهیزات جانبی، راه‌حل‌های خودکارسازی (اتوماسیون) و مواد مورد نیاز تبدیل شده است. در طول برگزاری نمایشگاه چاینا پلاس بیش از 50 سمینار تخصصی نیز برگزار می‌شود. ارائه‌دهنده‌ها در این سمینارها آخرین تکنولوژی‌ها و راه‌حل‌های تولید خود را به فعالان صنعت لاستیک و پلاستیک ارائه می‌دهند.

از سال 1987 تاکنون، نمایشگاه چاینا پلاس حمایت پایدار EUROMAP (کمیته اروپایی سازندگان ماشین‌آلات صنعت پلاستیک و لاستیک) را به عنوان اسپانسر نمایشگاه داشته است. سال 2017 بیست و هشتمین دوره‌ای خواهد بود که در آن EUROMAP اسپانسر اختصاصی نمایشگاه چاینا پلاس در چین خواهد بود. نمایشگاه چاینا پلاس در سال‌های اخیر در شهرهای شانگهای و گوانگجو برگزار شده است.

 

 

دانلود اپلیکیشن:

 

با ورود به لینک

https://www.chinaplasonline.com/CPS17/Mobile/Home/lang-eng/MobileApp.aspx

 

اپ chinaplas را از

App store

Google play

دانلودوگشتی دراین نمایشگاه بزنید.

همچنین با سرچ  chinaplas در

App store

Google play

قادر به دانلود این اپلیکیشن خواهید بود.

 

اسامی ۳۵۳۱ غرفه گذار نمایشگاه در این لینک ببینید:

https://t.me/ppnachannel/3818

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم