شرکت Bandera  جایگاه خود را به عنوان پیشتاز جهانی در تولید خطوط تولید فیلم بادی در سایز بزرگ برای مصارف کشاورزی به اثبات رسانده است.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت Bandera  جایگاه خود را به عنوان پیشتاز جهانی در تولید خطوط تولید فیلم بادی در سایز بزرگ برای مصارف کشاورزی به اثبات رسانده است.

در طول 5 سال گذشته تقاضا  برای خطوط  فیلم چندلایه  از شرکت Bandera   افزایش یافته است. این خطوط نه تنها توانایی تولید پوشش گلخانه استاندارد، بلکه  توانایی تولید  فیلم نفوذناپذیر (Barrier) با خواصی برتر همچونPhotoselective   بودن،  بهبود  خواص پایداری، ارتقا  استحکام  و افزایش عمرمفید تحت شرایط سخت آب و هوایی  را دارا می باشد.

این خط تولید با استفاده از راه کارهای فنی و خلاقانه به گونه ای طراحی شده که تولید فیلم برای کاربرد های مختلف هم چون Silobag، Flexitanks، فیلم برای ضدعفونی کردن خاک، پوشش داخلی کانتینر را ممکن می سازد. همه این کاربردها با ساختار “Barrier” (غیرقابل نفوذ) 5 و 7 لایه طراحی شده اند که سبب می شود تا محصول نهایی نفوذناپذیری چشم گیری در مقابل گازها داشته باشد و انبارسازی و حمل و نقل محصولاتی که به راحتی تخریب می شوند را تسهیل می نماید.

در دوازده ماه آینده شرکت باندرا به نصب 5 خط تولید در 4 شرکت بزرگ در قاره های مختلف خواهد پرداخت. این خریداران به شرکت Bandera نه تنها به خاطر تجربه ارزشمند و طولانی و لیست غنی مشتریان بلکه به خاطر بازده ثابت شده خدمات پس از فروش فنی آن ، اعتماد می نماید.

به لطف مهارت عالی مرتبه و توانایی فنی مهندسین شرکت Bandera  ، طراحی و ساخت خطوط تولید به صورت 100% در شرکت Bandera در  شهر Busto Arsizio  در نزدیکی میلان انجام می پذیرد. Bandera همواره مشتاق بازدید مشتریان خود از خطوط در حال تولید در نمایشگاه دائمی خانه اکستروژن Bandera  می باشد.

شرکت     Banderaبه مشتریان این فرصت را می دهد تا نیازهای خود را مطرح کنند و بر آن اساس خطوط تولید را مطابق با درخواست مشتری طراحی و تولید می نمایند. این قابلیت فوق العاده شرکت Bandera سبب پیشرفت تولید و توسعه تجارت مشتریان و ارتقا فناوری های مورد استفاده آنان می گردد.

دامنه تولید خطوط Agrifilm  شرکت باندرا:

  • محدوده ضخامت 30-220 میکرون
  • عرض مفید تا 24 متر با winder های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک
  • خروجی تا 2000 کیلوگرم بر ساعت و بیشتر
  • ساختار 3 و 5 و 7 لایه

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88787883-021  داخلی 217 تماس حاصل فرمایید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کم