در یک ماه اخیردو انتخابات مهم در صنعت پلاستیک برگزار شد. نتیجه این دو انتخابات ریاست محمد بختیاری بر انجمن صنایع همگن پلاستیک و ریاست هرویک یاریجانیان بر انجمن ماشین سازان پلیمری بود. روابط عمومی شهر آفتاب گفت و گو های کوتاهی با این دو نفر انجام داده که در ادامه می خوانید.

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): در یک ماه اخیردو انتخابات مهم در صنعت پلاستیک برگزار شد. نتیجه این دو انتخابات ریاست محمد بختیاری بر انجمن صنایع همگن پلاستیک و ریاست هرویک یاریجانیان بر انجمن ماشین سازان پلیمری بود. روابط عمومی شهر آفتاب گفت و گو های کوتاهی با این دو نفر انجام داده که در ادامه می خوانید.

 

هرویک یاریجانیان: مهمترین هدف انجمن ماشین سازان از نمایشگاه تهران پلاست

رئیس هیئت مدیره انجمن ماشین سازان گفت: با بازدیدی که از مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب داشتیم باید بگویم که زیرساختهای این مجموعه برای برگزاری نمایشگاه تهران پلاست بسیار مناسب است.

به گزارش پپنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهر آفتاب، هرویک یاریجانیان اظهارداشت: مهمترین هدف انجمن ماشین سازان ایجاد نظم و انضباط در چاچوب استانداردهای نمایشگاهی است.


وی با بیان این که به دلیل زمان کم و وجود سلایق متفاوت کار هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه با سختی همراه است گفت: تلاش می شود تا برای برگزاری همایش و بازدید کنندگان متخصص اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به ترافیک شهر تهران عنوان کرد: یکی از ویژگیهای خوب نمایشگاه تهران پلاست برگزاری در مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب است که به دلیل مجاورت در کنار اتوبان قم و فرودگاه امام(ره) از ترافیک سنگین خبری نیست و مراجعه کنندگان به راحتی می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند.
رئیس هیئت مدیره انجمن ماشین سازان افزود: همچنین زیرساختهای شهرآفتاب برای برگزاری نمایشگاه تهران پلاست بسیار مناسب است.

 

محمد بختیاری: تهران پلاست جایگزین نمایشگاه های پلاست در ایران

رئیس هیئت مدیره انجمن همگن پلاستیک تهران با اشاره به این که نمایشگاه تهران پلاست برای نخستین بار برگزار می‌شود، اظهارداشت: در نمایشگاه گذشته ایران پلاست به دلیل عدم هماهنگی در بحث تاریخ برگزاری، برخی از اعضای انجمن و فعالان صنعت پلاستیک از حضور در آن نمایشگاه باز ماندند.

رئیس هیئت مدیره انجمن همگن پلاستیک تهران، افزود: پس از عدم حضور برخی انجمن ها و فعالان صنعت پلاستیک در نمایشگاه ایران پلاست، با پیگیری‌ها و جلسات مختلفی که بین اعضا در مورد نمایشگاه جایگزین برگزار شد، بنا برآن نهادیم تا نمایشگاه تخصصی‌تر تحت عنوان تهران پلاست در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهرآفتاب برگزار شود.

وی با اشاره به برنامه‌های انجمن همگن پلاستیک برای شرکت در نمایشگاه تهران پلاست، گفت: حضور انجمن در نمایشگاه قطعی شده است.

بختیاری افزود: با استقبال خوبی که شده است امیدواریم در سالهای آینده نمایشگاه تهران پلاست با کیفیت بالاتر از آن چه که هست برگزار شود و مطمعناً جایگزین بسیار مناسبی برای نمایشگاه‌های عرصه صنعت پلاستیک خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم