شرکت ترموفرمینگ WM سوییس سال جدید میلادی را با حضور در نمایشگاه عرب پلاست و نمایش ماشین آلات در محل شرکت در شهر استابیو در کشور سوییس آغاز می کند. غرفه شرکت WM در نمایشگاه عرب پلاست در سالن 7 غرفه D145 می باشد.

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت ترموفرمینگ WM سوییس سال جدید میلادی را با حضور در نمایشگاه عرب پلاست و نمایش ماشین آلات در محل شرکت در شهر استابیو در کشور سوییس آغاز می کند. غرفه شرکت WM در نمایشگاه عرب پلاست در سالن 7 غرفه D145 می باشد.

در هفته دوم و سوم ژانویه 2017 شرکت WM  به نمایش ماشین آلات زیر می پردازد:

خط تولید کامل از گرانول به محصول ترموفرم شده(شامل اکسترودر و دستگاه ترموفرمینگ)

 

  • INTEC FT 900/3 با استکر چرخشی RS9

 

    

سیستم INTEC In-line  یک سیستم اتوماتیک برای تبدیل گرانول های پلیمری به محصول نهایی می باشد که بسته بندی نیز در آن صورت می گیرد.

شرکت WM یک متخصص در این نوع می باشد و بیش از 100 نوع از این سیستم را در دنیا به فروش رسانده است.

 

 

  • دستگاه ترموفرمینگ FT 900با استکر چرخشی RS9

 

سری FT 900  ماشین ترموفرمینگ با قابلیت فرم دهی فشاری- پانچ و برش با استفاده از صفحه قالب چرخان پایینی می باشد. این سیستم برای مشتریان با تولیدات متوسط و رو به بالا برای صنایع لبنی، ظروف یکبار مصرف و محصولاتی که نیاز به برش همزمان و فرآیند با کیفیت بالا با سیستم تمام اتوماتیک دارد.

 

  • دستگاه ترموفرمینگ FC 780 E HP  با سیستم برش استیل و پرس پانچ کننده

 

 

 

دستگاه ترموفرمینگ باسیستم فشار و خلاء با 4 جایگاه با پرس پانچ کننده اضافی و سیستم برش دهنده با لبه های استیل. این سیستم می تواند انواع مواد ترموپلاستیک مثل PP، PS، A-PET، C-PET، PS، PLA، OPS، EPS، PVC را فرآیند کند و بازدهی بهینه و عملکرد بالاتر با هر نوع ماده را گارانتی نماید. این سیستم با انواع تکنولوژی های قالب های نر و ماده و همچنین با قالب های مثبت و منفی کار کند.

 

خواهشمند است در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتردر زمینه ماشین آلات شرکت WM با شماره تلفن 88787883-021 داخلی 217  تماس حاصل فرمایید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top

خرید سی سی کمخرید سی سی کمخرید سی سی کم