رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

ماجرا از آنجا آغاز شد که در یکی از گروه های وایبری شرکت سروآب سروستان تولید کننده لوله های پلی اتیلن تصاویر متعددی از کیسه های پاره شده ی پلی اتیلن پتروشیمی امیر کبیر را منتشر کرد.

 

در زیر تصاویر هم نوشت: این هم عیدی پتروشیمی امیرکبیر به صنایع پلاستیک ایران

 

 

 

 

 

سایت خبری صنایع پلیمر (پپنا): ماجرا از آنجا آغاز شد که در یکی از گروه های وایبری شرکت سروآب سروستان تولید کننده لوله های پلی اتیلن تصاویر متعددی از کیسه های پاره شده ی پلی اتیلن پتروشیمی امیر کبیر را منتشر کرد.

 

در زیر تصاویر هم نوشت: این هم عیدی پتروشیمی امیرکبیر به صنایع پلاستیک ایران

تصاویر کیسه های پاره شده

 

 

این موضوع باعث ناراحتی مدیران پتروشیمی امیرکبیر شد.

 

 

پتروشیمی امیر کبیر در نامه ای برای شرکت سرواب سروستان نوشت:

 

عطف به تبلیغات منفی آن شرکت محترم علیه شرکت پتروشیمی امیرکبیر در محیط مجازی وایبر در خصوص ارسال محموله EX3 در کیسه های پاره شده به تاریخ 23/12/1393 و علی رغم تماس های تلفنی مکرر امور خدمات مشتریان با آن شرکت محترم مبنی بر ارسال شکایت مطروحه جهت بررسی موضوع متاسفانه تاکنون هیچ گونه شکایتی به این امور ارسال نگردیده است.

 

لذا بدینوسیله به آن شرکت محترم اخطار داده می شود در صورت عدم ارسال شکایت نامه خود تا پایان وقت اداری امروز (26/12/1393) موضوع از جانب این شرکت اقدام در جهت تشویش اذهان مشتریان محترم تلقی کرده و اقدام لازم علیه آن شرکت از طریق مراجع قضایی صورت خواهد گرفت.

 

 

 

این نامه به امضای علیرضا احمد زاده رییس بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی امیرکبیر رسیده است.


 

 تصویر نامه پتروشیمی امیرکبیر

 

 

 

اما سروستانی مدیرعامل شرکت سرو آب سروستان این نامه را بی پاسخ نگذاشته است. وی در نامه ای به شرکت پتروشیمی امیرکبیر آورده است:

 

ضمن تشکر از تلاش های همکاران شما در تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی به اطلاع می رساند که این شرکت مصرف کننده EX3 تولیدی آن مجتمع است.

 

متاسفانه به دلیل بارگیری بار بصورت کیسه ای در هربار ارسال بین 100 تا 200 کیلوگرم از مواد اولیه در هنگام بارگیری، حمل و تخلیه ضایع و دور ریخته می شود.

 

که این امر علاوه بر ضرر مالی برای کارخانه باعث از بین رفتن سرمایه های ملی نیز می شود.

 

از طرف دیگر با توجه به اینکه کامیون ها و یا تریلی ها محصولات و مواد دیگری نیز بار می زنند و گاهی اوقات ضایعات آن ها به کیسه ها می چسبد مشکلاتی را در هنگام تولید به وجود می آورد.

 

لذا خواهشمند است دستور فرمایید تا محصولات آن مجتمع محترم مانند (پتروشیمی شازند و جم) روی پالت و شرینک شده به بازار عرضه شود.

 

 

 


 

 تصویر نامه شرکت سرو آب سروستان

Go to top